Štěpánská zábava, jedno velké nedorozumění !!!???

Někdy mezi lidmi nastanou „šumy“ a nedorozumění je hned na světě. Je škoda, že Štěpánská zábava nebude, ale ještě více mne mrzí, že je to kvůli nedokonalé komunikaci.

Dnes jsem měla schůzku s dalšími dvěma majiteli Rychty, kterou si vyžádali se mnou oni. Dověděla jsem se, že s jedním z této dvojice bylo ohledně zábavy jednáno částečně mezi řečí a s další sestrou  nikdo z TJ Sokol nemluvil vůbec. Tito dva sourozenci  mi dnes oznámili, že by zábavu povolili navzdory nesouhlasu třetího sourozence, ale nebylo s nimi oficiálně jednáno. Zde se stala chyba.  O tomto jsem neměla tušení, domnívala jsem se po jednání s kluky ze „Sokola“, že vyjednávání proběhla se všemi třemi. Většinu věcí, než se k nim připojím, si ověřuji ještě dvakrát. Tentokrát jsem to neudělala.

Propříště je to ponaučení pro všechny, že jednání musí proběhnout oficiálně se všemi třemi sourozenci – majiteli Rychty a teprve poté dělat závěry. Doufám a pevně věřím, že příští rok zábava proběhne a nikdo z toho nebude mít šrámy na duši.                 

                                                            Mgr. Hana Štěpánová, starostka Morašic, 22. 12. 2014