Duhové noviny

Duhové noviny pro lidi se zdravotním postižením z Pardubického a Královéhradeckého kraje

 Lidé se zdravotním postižením a jejich organizace mají nyní nový zdroj informací. Na internetových stránkách www.duhovenoviny.cz se dozvědí o všem, co se jich týká a co se aktuálně děje v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Sami se zároveň mohou zapojit do tvorby obsahu tím, že napíší článek o tom, co dělají.

Jak vznikl název novin? „Hledali jsme název, který je výstižný, optimistický a zároveň symbolizuje pestrost obsahu novin. Duhové noviny kromě článků a tiskových zpráv uveřejňují i nejrůznější pozvánky, informace o akcích, odkazy na poradny pro osoby se zdravotním postižením, na možnosti vzdělávání a zaměstnání,“ vysvětluje autorka nápadu - krajská koordinátorka Národní rady osob se zdravotním postižením ČR Radka Konečná. Grafika loga novin je dílem administrátora a redaktora stránek - vozíčkáře Leoše Kroužela. „Barvy duhy mají symbolizovat pestrý obsah novin“, doplňuje Leoš Kroužel.

Své články a informace můžete snadno a rychle uveřejnit. Stačí je zaslat na redakční e-mail, který je uvedený v sekci „Jak publikovat“ v Duhových novinách.

 

 Kontakt:

Radka Konečná

tel.: 466 952 423

mobil: 736 751 202

E-mail: pardubice@NRZP.cz